logotype

O KLUBU

Honda klub Slovenija je ┼że obstajal med leti 2002 in 2008. Nato se je preimenoval v Avto-Moto klub JAP ADRIA CLUB, z namenom zdru┼żiti vse japonske avtomobilske znamke v Sloveniji in tudi dr┼żavah biv┼íe Jugoslavije. Z za─Źetkom leta 2013 pa se je ponovno preimenoval v Avto-Moto klub Honda klub Slovenija.

V Sloveniji smo edini uradni klub lastnikov vozil Honda, ki je priznan s strani lastnikov znamke Honda - Honda Co.,Ltd. na Japonskem.

Namen kluba je zdru┼żevanje lastnikov, voznikov in ljubiteljev vozil znamke Honda. Za na┼íe ─Źlane in tudi vse ostale ljubitelje te znamke vozil, se trudimo organizirati ─Źim ve─Ź sre─Źanj, kjer lahko somi┼íljeniki med sabo izmenjajo izku┼ínje, se med sabo spoznajo in kontaktirajo. Prav tako pridobivamo nove sponzorje, ki na┼íim ─Źlanom ponujajo ugodnosti pri nakupu njihovih izdelkov in storitev.
Ve─Ź o v─Źlanitvi, ugodnostih za ─Źlane in sre─Źanjih si lahko preberete na straneh, ki so na voljo v meniju zgoraj.

SPLOŠNI PODATKI:

Ime društva: Avto-Moto klub Honda klub Slovenija
Skrajšano ime: Honda klub Slovenija
Sede┼ż: Pe─Źe 30
Mati─Źna ┼ítevilka: 1768492000
Dav─Źna ┼ítevilka: 41326237
┼áifra dejavnosti: S94.999 - Dejavnost drugje nerazvr┼í─Źenih ─Źlanskih organizacij
┼át. transakcijskega ra─Źuna: IBAN SI56 6100 0000 5701 134 (DELAVSKA HRANILNICA d.d.)
Predsednik kluba: Sara Barli─Ź
Uradna spletna stran: www.hondaklub.si